Вітаємо з новим 2014 роком! (新年好)

newyear-wallpaper-2014-05

Закінчується 2013 рік, рік змії, за який стільки всього відбулося в нашій Академії. Як завжди пройшли здачі на нові рівні для наших учнів, ми приймали участь у величезній кількості публічних виступів (Китайський Новий Рік, ярмарок спорту, святкування дня міста Львова та багато інших). Також наша збірна приймала участь у чемпіонаті України з традиційного ушу, де здобула багато перемог.

Але, думаю основною подією року треба вважати приїзд до нас справжнього майстра гунфу Чжан Юшуея. Майже місяць поспіль тривав семінар за його участі по тайцзітуйшоу, цінна та тайцзісаньшоу.

Також в цьому році ми запустили новий сайт над яким постійно ведемо роботу, стали учасниками багатьох телеінтерв’ю. Ми стараємось побудувати наш навчальний процес як можна краще і ефективніше.

Дякуємо всім хто провів цей рік разом з нами, дякуємо всьому нашому дружньому колективу. Сподіваємось цей новий рік стане для нашої академії наступним щаблем в розвитку!

Академія Традиційного Кунфу щиро вітає всіх з Новим Роком, успіхів вам, натхнення і зустрінемось у новому 2014 році, році коня!

Інструкторський склад АТК.